Home » Objave » OBAVIJEST ZA OBILJEŽAVANJE DANA STRADANJA

OBAVIJEST ZA OBILJEŽAVANJE DANA STRADANJA

Hrvatice i Hrvati, poštovani građani i građanke RH, svi koji ste ove godine planirali i željeli doći na obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje u ime cijele Škabrnje od srca zahvaljujem.

Pozivam Vas da ove godine radi pandemije koja je pogodila kako cijeli svijet tako i nas i našu Hrvatsku umjesto dolaska u Škabrnju odate počast svim stradalima za Domovinu na tih i dostojanstven način u krugu obitelji sjećanjem i paljenjem svijeća, u svojim gradovima i selima.

Ukoliko usprkos situaciji želite doći u Škabrnju i odati počast molim Vas da to bude u danima uoči ili nakon 18.studenoga kako bi se svi skupa manje izlagali riziku izbjegavanjem većeg okupljanja.

U nadi i želji da će ove virusne nepogode uskoro prestati od srca Vas pozdravljam i zahvaljujem na razumijevanju.

S poštovanjem,

OPĆINSKI NAČELNIK