Home » Objave » Poziv na sudjelovanje u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga Strategije upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Škabrnja za razdoblje od 2019. do 2025. godine

Poziv na sudjelovanje u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga Strategije upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Škabrnja za razdoblje od 2019. do 2025. godine

Poštovani, pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga:

Strategije upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Škabrnja za razdoblje od 2019. do 2025. godine

Svrha savjetovanja je prikupljanje informacija o interesima, stavovima i prijedlozima zainteresirane javnosti kako bi se podigla razina razumijevanja i prihvaćanja novih akata i drugih dokumenata, ali i radi uočavanja slabosti i negativnih učinaka predloženog. Predstavnicima zainteresirane javnosti, organizacijama civilnog društva, nevladinim, neprofitnim organizacijama, savjetovanje predstavlja priliku da svojim znanjem, iskustvom i stručnošću utječu na predloženi akt ili drugi dokument u ime skupina i interesa koje zastupaju. Savjetovanje za prijedlog Strategije upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Škabrnja za razdoblje od 2019. do 2025. godine moguće je pronaći OVDJE.

Savjetovanje je otvoreno do: 09.04.2020.